O 10 rokov mladší cover

MARKIZA • UTOROK • 20:30 •

Rocková hviezda a magnet na ženy: Úžasná premena priateľov, ktorí túžia po láske

22. 06 2021 21:50 | pet
Silvia pred okamihom pravdy
Silvia pred okamihom pravdy Foto: TV Markíza
Silvia pred premenou
Silvia po premene
Martin pred premenou

Spolu omladli o krásnych 25 rokov.

Martin sa po rozvode trochu opustil a prestal sa o seba starať. V dôsledku toho mu vypadali zuby, pribudli vrásky a o zanedbanom účese a brade ani nehovoriac. Chcel sa konečne posunúť ďalej, no jeho vzhľad mu v tom bránil. Silvia sa mu páči, ich vzťah by chcel ešte viac prehĺbiť, ale má strach z odmietnutia.

Silvia zas žije aktívny život pre svojho syna a zároveň robí všetko preto, aby dokázala sama utiahnuť domácnosť. Takéto nasadenie a traumy z detstva sa však odzrkadlili na jej tvári, ktorá pôsobila unaveno a strhane. Ďalším jej veľkým problémom boli dioptrie, ktoré každým rokom pribúdali a Silvia už bez okuliarov prakticky nevidela.

silvia martin.jpg
Foto: TV Markíza
 

Silvia absolvovala náročný facelift, z tváre jej zmizli vrásky a pleť sa jej výrazne omladila. Operácia viečok a botox v perách jej zase dodali ženský pôvab. Okrem toho podstúpila operáciu očí, vďaka čomu opäť vidí ako v mladosti a tvár jej už nešpatia okuliare. Ľudia jej pôvodne hádali až 49 rokov, po premene to už bolo iba 36.

 

Martin to mal zase náročnejšie u zubára, no všetko sa podarilo a teraz sa môže opäť usmievať na svet okolo seba. Potom už stačili len drobné zákroky a návšteva kaderníka a je z neho opäť šarmantný chlap, o ktorého budú mať ženy určite záujem. Pred premenou mu tipovali až 50 rokov, no po tom, ako zveril do rúk odborníkom, ľudia jeho vek odhadli na 38.