14. 12 2016 10:45 | www.markiza.sk

O 10 rokov mladší

Šou, ktorá vás presvedčí, že omladnúť o 10 rokov za 10 dní nie je nemožné!

O 10 rokov mladší
O 10 rokov mladší Foto: TV Markíza

Moderátori: Miriam Šmahel Kalisová, Martin Šmahel
Réžia: Kristína Kövešová
Žáner: reality šou


Nespokojnosť je bežná ľudská vlastnosť a málokto z nás nenájde na sebe nič, čo by nechcel zmeniť. Niekto chce mať krajší chrup, iný menej vrások, ďalší chce byť štíhlejší... Tí, ktorí sa rozhodli podstúpiť zmenu, nabrali odvahu a prihlásili sa do tejto relácie, ktorá je vo svete mimoriadne úspešná a známa pod názvom 10 Years Younger, tak dostali šancu zmeniť svoj výzor. Kreatívny tím relácie tvorí šou, ktorá mení nielen výzor, ale aj životy.

Manželské páry, kamarátky, susedky, súrodenci, či kolegovia prechádzajú kompletnou zmenou vizáže pod odborným dohľadom špičkových dermatológov, vizážistov, kaderníkov, zubárov, výživových poradcov, fitness trénerov, plastických chirurgov – a omladnú tak doslova o 10 rokov.

Nejde však o klasickú zmenáreň, relácia je v prvom rade založená na príbehoch ľudí, ktorí sa starajú o to, aby ich rodiny dôstojne žili, ale z istých dôvodov si nemôžu dovoliť investovať do svojho vzhľadu tak, ako by chceli.

Moderátorskej taktovky sa zhostila Mirka Šmahel Kalisová a Martin Šmahel. Spolu dohliadajú na všetky tieto úžasné premeny. „Veľmi sa s Martinom tešíme zo spolupráce na tomto projekte a môžeme zodpovedne povedať, že diváci sa v každej epizóde majú na čo tešiť,“ zhodnotila Mirka.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?