Obrovská zmena v šou O 10 rokov mladší. Koniec Šmahela a Kalisovej

14. 11 2017 14:00 | nt
Mirka a Martin, moderátori O 10 rokov mladší
Mirka a Martin, moderátori O 10 rokov mladší Foto: TV Markíza
Iveta
Mariana
Peter

Mení sa aj koncept relácie.

Mimoriadne obľúbená šou O 10 rokov mladší sa vracia na obrazovky televízie Markíza. Nové časti si budú môcť televízni diváci vychutnať už na jar roku 2018.

Pripravte sa však na veľkú zmenu. Moderátorská dvojica Miriam Kalisová a Martin Šmahel v šou končia.

"S Miriam a Martinom bola spolupráca na šou O 10 rokov mladší príjemná, veľmi im ďakujeme. Koncept programu sa však mierne zmenil a v ďalších častiach nás reláciou bude sprevádzať niekto iný," potvrdil riaditeľ PR a marketingu Michal Borec.

"Mení sa koncept relácie a ja držím mojim nasledovníkom palce. Program je moja srdcovka a verím, že sa mu bude aj naďalej dariť," povedala moderátorka Miriam Kalisová.

O šou

Kreatívny tím relácie tvorí šou, ktorá mení nielen výzor, ale aj životy. Manželské páry, kamarátky, susedky, súrodenci, či kolegovia prechádzajú kompletnou zmenou vizáže pod odborným dohľadom špičkových dermatológov, vizážistov, kaderníkov, zubárov, výživových poradcov, fitness trénerov, plastických chirurgov – a omladnú tak doslova o 10 rokov.

Nejde však o klasickú zmenáreň, relácia je v prvom rade založená na príbehoch ľudí, ktorí sa starajú o to, aby ich rodiny dôstojne žili, ale z istých dôvodov si nemôžu dovoliť investovať do svojho vzhľadu tak, ako by chceli.

Zaspomínajte si na prvú sériu šou O 10 rokov mladší. Aj takto vyzerali niektoré premeny:

 

 

 

Komentáre ( 0)