11. 04 2017 10:00 | Lucia Šimová

Obrovské prekvapenie v relácii O 10 rokov mladší: Takýto šok nikto nečakal!

Tentoraz sa môžete tešiť sa nielen na premenu ďalšieho páru.

Eva a Tomáš pred premenou
Eva a Tomáš pred premenou Foto: TV Markíza
Eva a Tomáš pred premenou
Eva pred premenou
Tomáš pred premenou

V relácii O 10 rokov mladší každý týždeň meníme vzhľad novej dvojici, ktorá nabrala odvahu zmeniť to, čo doposiaľ z nejakého dôvodu zanedbávala. Tentoraz to budú životní partneri Eva a Tomáš, ktorí spolu žijú už dvadsať rokov! Hoci sa poznajú dlhé roky, život im najskôr do cesty privial iných partnerov. Obom však manželstvá stroskotali, a tak sa po čase dali dokopy. Dnes majú rodinku a tešia sa z krásnej vnučky, no na spoločnú svadbu akosi nezostal čas.

Eva sa totiž stará o svojho otca, ktorému venuje všetok svoj čas a energiu, a tak jej už žiadna nezostáva na starostlivosť o seba. Trápia ju najmä vrásky, kruhy pod očami, zuby a kilá navyše. Tomáš pracuje od svojich pätnástich rokov. Dnes je zamestnaný ako kulisár. Je to veselý človek, no rád by na sebe zmenil najmä zničený chrup a tiež by rád zhodil nejaké to kilečko.

Nuž, cieľ je teda jasný. Z vyčerpaného a zanedbaného páru spraviť oslňujúcu dvojicu, ktorá omladne aspoň o 10 rokov! Tešiť sa môžete nielen na výsledok tejto premeny, ale aj romantické vyvrcholenie v podobe zásnub! Tomáš totiž svoju životnú lásku po dvadsiatich rokov spolužitia požiada o ruku!

Zásnuby v relácii O 10 rokov mladší
Foto: TV Markíza
 

Reláciu O 10 rokov mladší sledujte dnes večer o 20.30 na Markíze!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?