04. 04 2017 21:50 | Lucia Šimová

DOKONALÉ! Táto premena vám vyrazí dych!

Výsledok prvej premeny druhej série obľúbenej relácie O 10 rokov mladší dopadla nad očakávanie.

Ján pred premenou a po nej
Ján pred premenou a po nej Foto: TV Markíza

Prvými odvážlivcami, ktorí sa rozhodli zvrátiť svoju budúcnosť a prihlásili sa do druhej série O 10 rokov mladší, sú najlepší priatelia Julie a Johny. Desať dní pod dohľadom odborníkov spravilo z kolegov a priateľov sebavedomých mladých ľudí, ktorí dovedna omladli o úžasných 22 rokov!

Júlia a Johnny pred premenou
Foto: TV Markíza
 

Julie mala byť pôvodne "len" Johnyho oporou, nakoniec sa však sen splnil aj jej. V mladosti sa jej totiž vysmievali pre jej výrazný chlapčenský zjav. To, ale aj silné dioptrie, ktoré nosí už dvadsať rokov, boli dôvodom, prečo sa nakoniec rozhodla podstúpiť premenu s Johnym. Zo škaredého káčatka sa za desať dní pod dohľadom odborníkov stala krásna labuť pripravená nájsť si lásku svojho života.

Júlia pred premenou a po nej

 

Johnyho rodinná situácia dohnala k tomu, že sa o seba jednoducho prestal starať. Stresy a stratené sebavedomie spôsobili, že pôsobí unavene, ustarostene a že takmer úplne rezignoval na život. Zlomená psychika, tvár bez úsmevu a postoj utrápeného muža ale vôbec nepôsobia príťažlivo, a tak sa s ťažkým orieškom musel popasovať náš skúsený tím odborníkov. Z Johnyho sa pod ich dohľadom stal pôvabný muž pripravený popasovať sa aj s rodinnými problémami. No a tu je výsledok jeho premeny...

Johny pred premenou a po nej

 

Ďalši úžasné premeny sledujte už o týždeň, v utorok o 20.30 na Markíze!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?