31. 03 2017 10:00 | Lucia Šimová

O 10 rokov mladší sa vracia na obrazovky! Toto sú NAJ momenty prvej série!

Pripomeňte si s nami rekordy, aj najsilnejšie momenty prvej série vašej obľúbenej relácie.

Mirka a Martin, moderátori O 10 rokov mladší
Mirka a Martin, moderátori O 10 rokov mladší Foto: TV Markíza

Najvýraznejšia premena

Absolútny rekord v tejto kategórii držia sestry Soňa a Libuša. Po ukončení svojej omladzovacej misie im totiž ľudia hádali dovedna až o 29 rokov menej! Zovňajšok oboch sestier sa teda o niečo priblížil ich mladistvým povahám. Soňa i Libuša sú totiž na svoj skutočný vek (majú 60 rokov) mimoriadne vitálne a veselé a do našej relácie priniesli veľké množstvo energie.

Soňa a Libuša po premene
Foto: TV Markíza
 

Najväčší divácky úspech

Tak ten u vás získal sympatický manželský pár Mária a Miroslav.  Okrem toho až do poslednej odvysielanej epizódy držali rekord v premene. Dôchodcom, ktorí svoj život zasvätili rodine, sme v relácii vdýchli novú iskru a z nenápadného páru sa stala doslova hollywoodska dvojica, ktorá by sa nestratila ani na červenom koberci!

Manželia Fasungoví po premene
Foto: TV Markíza
 

Najväčšia zmena

Nuž tak tou si prešiel mladý pár zo Starej Turej. Premena Mariany a Petra, ku ktorej sa dopracovali v našej relácii, mala totiž výrazný vplyv aj na ich ďalší život. Mariane nový zovňajšok dodal toľko sebavedomia, že nabrala odvahu a začala podnikať. Dnes vlastní a sama riadi detské kníhkupectvo, e-shop s motivačnou literatúrou a navyše je aj riaditeľkou spoločnosti s výživovými doplnkami. Pracuje z domu, a tak má čas venovať sa sebe a deťom. Za svojou partnerkou nezaostáva ani Peťo, ktorý sa  tiež rozhodol pre zmenu a uvažuje nad podnikaním.

Mariana a Peter
Foto: súkr. archív M. Murínovej
 

Najväčšie šoumenky

Aj v tejto pomyselnej kategórii jednoznačne vedú dvojičky Soňa a Libuša. Ich životná energia na pľaci inšpirovala celý štáb. Zároveň je však aj dôkazom toho, že s nepriaznivým osudom treba bojovať s úsmevom na tvári. Okrem rovnakého výzoru spája sestry aj podobný osud. Obe totiž pred rokmi prišli o svojich manželov. V našej relácii si ale dopriali premenu, ktorá všetkým vyrazila dych.

Soňa a Libuša po premene
Foto: TV Markíza
 

Najväčšia odvaha

So strachom z niečoho bojuje asi každý z nás. Existujú ale extrémy, kedy je strach taký obrovský, že človeka doslova paralyzuje, a tak sa o seba doslova prestane starať. Presne takto o svoje zuby prišla aj Lucia, ktorá premenu absolvovala so svojím druhom Ľubošom. Strach zo zubára bola natoľko veľká, že oprava chrupu sa aj v relácii O 10 rokov mladší nezaobišla bez sĺz. Napokon však nabrala odvahu a výsledok na seba nenechal dlho čakať.

Lucia a Ľuboš po premene
Foto: TV Markíza
 

Štart druhej série O 10 rokov mladší si nenechajte v utorok, 4. apríla o 20.30 na Markíze!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?