07. 03 2017 10:00 | Lucia Šimová

Kedysi si ju pomýlili s bezdomovkyňou: Dnes sa pokúsi zmeniť svoj život!

Sestrám Soni a Libuši sa nepáči, že kým ich duše sú stále mladistvé a vitálne, telá už medzičasom zostarli.

Soňa a Libuša pred premenou
Soňa a Libuša pred premenou Foto: TV Markíza

Dnešná epizóda obľúbenej relácie O 10 rokov mladší bude opäť čímsi výnimočná. Tentoraz totiž budeme meniť výzor a život dvojvaječným dvojičkám zo Stupavy. Sestry Soňa a Libuša sú zhovorčivé, mimoriadne energické a vitálne. Toľko životnej energie a pozitivizmu na jednom mieste je zárukou skvelej zábavy a na tú sa v spoločnosti týchto dám určite môžete tešiť.

O čosi energickejšia Soňa pravidelne beháva maratóny, zatiaľ čo vášnivá zberateľka kamienkov a gombíkov Libuša sa naplno venuje svojim deťom a vnúčatkám. Obe však napriek pozitívnemu postoju k životu majú jeden problém. Ľudia ich často podceňujú, tipujú im viac rokov a sestrám sa nepáči ani to, že kým ich duše sú stále mladistvé a vitálne, telá už medzičasom zostarli. Libušu raz dokonca vyhodili z reštaurácie, pretože si ju pomýlili s bezdomovkyňou! To všetko sa však pokúsi zmeniť tím skvelých odborníkov z relácie O 10 rokov mladší.

Soňa pred premenou
Foto: TV Markíza
 

Libuša pred premenou
Foto: TV Markíza
 

Máte aj vy pocit, že potrebujete zmeniť svoj výzor? Cítite, že potrebujete vyriešiť problém s problematickým chrupom, výraznými vráskami, či napríklad problematickou pleťou? Tak neváhajte a prihláste sa do našej výnimočnej relácie. Vyplňte formulár a staňte sa súčasťou tohto skvelého projektu, ktorý vám zaručene dodá stratené sebavedomie a vráti úsmev na pery.

Výsledok premeny sestier Sone a Libuše si nenechajte ujsť už dnes večer o 21.40 na Markíze!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?