21. 02 2017 10:00 | Lucia Šimová

Toto tu ešte nebolo! Z Markízy rovno na červený koberec!

Pozrite si, ako dopadla neuveriteľná premena markizáckych redaktorov.

Premena markizáckych redaktorov
Premena markizáckych redaktorov Foto: TV Markíza
Pred premenou Pred premenou Takto prebiehala premena Takto prebiehala premena Takto prebiehala premena Takto prebiehala premena Takto prebiehala premena Takto prebiehala premena Po premene Po premene Po premene Našich päť minút slávy Našich päť minút slávy

Šikovné ruky odborníkov dokážu v relácii O 10 rokov mladší za pár dní zmeniť účinkujúcich doslova na nepoznanie a vrátiť im tak stratené sebavedomie a iskru. Už viackrát ste sa mohli presvedčiť, že pokazený chrup či zanedbaná pleť pre nich nie je ničím neriešiteľným, a tak sme sa rozhodli na vlastnej koži vyskúšať, aké to je podstúpiť takú premenu. Oslovili sme preto vizážistku Martinu Selnekovičovú a štylistku Renátu Šimuničovú a dali sme im naozaj špecifické zadanie.

Keďže sa blíži Noc Oscarov, ktorú si už čoskoro budete môcť pozrieť na televízii Doma, úloha znela: spraviť z dvoch redaktorov webu markiza.sk Petra Trnovca a Lucie Šimovej okúzľujúci hollywoodsky pár, ktorý sa nestratí ani na červenom koberci. K dispozícii sme mali jeden deň a pred sebou úpravu vizáže, make-up a kompletný styling. Čo myslíte, podarilo sa splniť našim odborníčkam neľahkú úlohu? Odpoveď nájdete vo videu a zábery z premeny v galérii.

 

Ako dopadne tá skutočná premena v relácii O 10 rokov mladší sledujte už dnes večer o 21.40 na Markíze!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?